Overseas Screening dla gruźlicy u imigrantów i uchodźców z USA ad

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dane demograficzne dotyczące 378 506 uchodźców, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych w tym samym okresie, uzyskano z systemu powiadamiania CDC o gruźlicy imigrantów i uchodźców, który zbiera informacje o zagranicznych badaniach przesiewowych pod kątem gruźlicy i dalszej ocenie imigrantów i uchodźców po ich przybyciu do Stany Zjednoczone. Biuro Dyrektora ds. Nauki, Oddziału ds. Globalnej Migracji i Kwarantanny, CDC, ustaliło, że ta analiza została uznana za część publicznych działań CDC w zakresie nadzoru nad zdrowiem, a nie w badaniach podmiotów ludzkich, a zatem za zgodą instytucjonalnej rady ds. Przeglądu i świadoma zgoda nie była wymagana. Overseas Screening dla gruźlicy
Egzamin medyczny przeprowadzony za granicą jest wymagany dla imigrantów i uchodźców z USA. Ambasady i konsulaty USA wyznaczają od 400 do 800 licencjonowanych lokalnych lekarzy na całym świecie jako lekarzy panelowych do przeprowadzania egzaminów. 87,8 Departament Stanu USA sponsoruje uchodźców, ale imigranci są odpowiedzialni za opłacanie własnych egzaminów. Chociaż nie ma formalnego procesu certyfikacji, CDC zapewnia lekarzom prowadzącym panelowi techniczne wskazówki i nadzór.7,8,19 Badanie gruźlicy jest ważnym elementem badania. W okresie od 1999 r. Do 2005 r. Algorytm przesiewowy w kierunku gruźlicy, oparty na instrukcjach technicznych dla lekarzy panelowych z 1991 r., Składał się ze standardowego prześwietlenia przedniej klatki piersiowej u osób w wieku 15 lat lub starszych; w przypadku osób z radiologią klatki piersiowej, sugerujących czynną gruźlicę lub z objawami gruźlicy, próbki plwociny uzyskano przez 3 kolejne dni i wybarwiono na obecność prątków kwasoopornych.19 Lekarze z zespołu dokonali lokalnych ustaleń dotyczących badań radiologicznych i laboratoryjnych wymaganych jako część badań przesiewowych. 8 Podczas badań nie uzyskano hodowli prątków. Dzieci młodsze niż 15 lat musiały przejść badania przesiewowe na gruźlicę tylko wtedy, gdy miały gruźlicę w przeszłości, objawy przedmiotowe lub podmiotowe sugerujące gruźlicę lub bliski kontakt z osobą chorą na gruźlicę.
Osoby zakwalifikowano jako mające gruźlicę z wysiękiem, jeśli radiogram klatki piersiowej sugerował czynną gruźlicę, a jedno lub więcej wymazów z plwociny było dodatnich w przypadku prątków kwasoopornych; nieziarnicza gruźlica, jeśli radiogram klatki piersiowej sugerował aktywną gruźlicę i rozmaz plwociny były negatywne dla kwasoopornych prątków przez 3 kolejne dni; nieaktywna gruźlica, jeśli radiogram klatki piersiowej sugerował gruźlicę, która nie była klinicznie czynna (np. wykazująca zwłóknienie, bliznowacenie, zgrubienie opłucnej, namiot przeponowy lub stępienie kątów kłaofrenicznych); lub bez gruźlicy, jeśli radiogram klatki piersiowej był normalny.19 Osoby z gruźlicą z pozytywnym wynikiem wymazu miały dwie możliwości: albo zakończyć terapię gruźlicy, podawaną w określonym czasie z udokumentowaną negatywną oceną pod koniec leczenia, w którym to momencie Zostaliby przeklasyfikowani jako posiadający nieaktywną gruźlicę lub otrzymywali leczenie gruźlicy do momentu, aż plwociny stałyby się negatywne, a następnie złożą wniosek o medyczne zwolnienie z imigracji. [8] Osoby z zwolnieniami imigracyjnymi mogły podróżować do Stanów Zjednoczonych, ale otrzymywały instrukcje, aby zgłaszać się do Stanów Zjednoczonych.
[podobne: maxi krzem opinie, dyżury aptek zgierz, almed łódź ]

Powiązane tematy z artykułem: almed łódź dyżury aptek zgierz maxi krzem opinie